Yatak-Baza  yirmi yılı aşkın süredir üretim aşamalarında günümüzün getirdiği yenilikleri kullanmakta olup , Ortopedik Yatak ve Baza üretimi yapmaktadır.
Bunun yanı sıra sipariş üzerine özel ölçülerde üretimde yapmaktayız. Özel üretim siparişlerinizi kısa sürede ve kaliteli bir sekilde sunmak asıl hedefimizdir.
Firmamız, fiyat-kalite dengesini optimum seviyede tutarak kaliteli ürünleri müşteriyle buluşturmaktadır.
En iyi reklamın “müşteri memnuniyeti”  olduguna inanmış olan Yatak-Baza, birçok ev, otel, öğrenci yurdu v.b. gibi işletmelerde kaliteli ürünleriyle kendini ispat etmiştir.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini, ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Yatak-Baza üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi anlayışı ile modern üretim ve satış anlayışını, sektördeki deneyimi ile birleştiren Yatak-Baza evlerde farklılık yaratmaktan mutluluk duyuyor. Yatak-Baza ailesi olarak, faaliyetlerimizi müşteri memnuniyeti temeli üzerine oturtarak kaliteli ve ucuz ürünler sunmanın yanında, müşterilerimize en iyi hizmeti vererek onlarla uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyonumuz olarak benimsiyoruz. Kısaca küçük karlar ile kaliteli ve ekonomik ürünler sunuyoruz.